Gniazdka elektryczne szklane, gniazdka szklane, szklane gniazdka elektryczne | Nota Bene

21.06.2018

Szklane gniazdka elektryczne

Prezentujemy oryginalne designerskie szklane gniazdka będące odpowiedzią na istniejącą na rynku monotonię. Wykonane z najwyższej jakości hartowanego szkła doskonale wpasują się do każdego wnętrza. Gniazdka elektryczne szklane podkreślą nowoczesny wystrój pomieszczenia, w którym dominują odważne rozwiązania. Możliwość zastosowania wielu różnych barw, pozwala dostosować produkt do indywidualnych oczekiwań. Wszystkie oferowane kontakty pasują do standardowych puszek 60 mm.

Takie gniazdka będą doskonale wyglądały w każdym pomieszczeniu w domu – m.in. w łazience, kuchni, sypialni czy dużym pokoju. Odporne na zarysowania szkło gwarantuje, że szklane gniazdka elektryczne zachowają estetyczny wygląd przez długi czas i nie zostaną zniszczone przez przypadek. Wszystkie produkty są w pełni bezpieczne i posiadają wymagane certyfikaty oraz atesty, a także pełną gwarancję.

Miłośnikom vintage polecamy szklane kontakty elektryczne retro, będące idealnym uzupełnieniem stylowych i eleganckich mebli. Nasze oferta przygotowana jest z myślą o osobach, które szukają czegoś więcej, a przy tym kochają piękno i pragną żyć w jego otoczeniu. Wiemy jednak, że ładne rzeczy muszą być także funkcjonalne, dlatego nasze gniazdka retro spełniają rygorystyczne standardy, aby zapewnić niezawodne działanie podczas codziennego użytkowania. Posiadamy w sprzedaży także szereg akcesoriów oraz włączników idealnie pasujących do szklanych gniazdek.

Uważamy, że gniazdka szklane to element dekoracyjny doskonale współgrający zarówno z białymi ścianami, jak i pomalowanymi na wybrany kolor. Dzięki nam rzeczy, o których istnieniu na ogół nie myślicie, stają się małymi dziełami sztuki. W razie jakichkolwiek uwag związanych z oferowanymi gniazdkami czy pytań dotyczących dostępności produktów na zamówienie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, współpracujemy z wieloma specjalistami i z przyjemnością pomożemy w dokonaniu jak najlepszego wyboru – pod względem cenowym, jak również estetycznym.

NOTA BENE - Producent kontaktów, gniazdek elektrycznych, wyłączników

Jesteśmy po to, by umilić Ci chwile spędzane w Twoim wnętrzu, stale poprawiając jego funkcjonalność oraz estetykę

KONTAKT

ul. Aliancka 10/1
53-014 Wrocław

godziny otwarcia:
pn – pt  .  8-16

+48 717 966 790
+48 609 626 571

NIP: 894-004-69-24
nr konta:
Bank Zachodni WBK S.A.
09 1090 2503 0000 0001 3108 5985

galeria@nota-bene.com.pl

Web by adshock.pl
Pozycjonowanie: artefakt.pl